OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: Profile
et: Profiil

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Log out
et: Logi välja

en: Account
et: Konto

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
et: Muuda tervituskirja, mis saadetakse uutele liikmetele, kelle konto ei vaja administraatori heakskiitu.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
et: Muuda tervituskirja, mis saadetakse uutele liikmetele, kelle konto on administraatori heakskiidu ootel.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
et: Kasutajakontode aktiveerimisel saadetavate kirjade lubamine ja muutmine (kui administraator aktiveerib juba registreerunud kasutaja konto või lehel, kus on vajalik administraatori heakskiit).

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Saadaolevad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
