OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Realm
he: תחום

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Log out
he: יציאה

en: Account
he: חשבון

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים בתהליך הרשמה הדורש אישור מנהל.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים בתהליך הרשמה שאינו דורש אישור מנהל.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
he: הפעל וערוך את הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים שחשבונם הופעל (כאשר מנהל האתר מפעיל חשבון של משתמש שכבר רשום, באתר שבו נדרש אישור מנהל).

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
