OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Log out
hy: Ելք
