OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Profile
jv: Profil

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Log out
jv: Metu log

en: Account
jv: Akun

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
jv: Nyunting pesen e-mail Sugeng rawuh sing dikirim marang anggota anyar sawise ndaftar, nalika mbutuhake pasetujonan Administrator.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
jv: Nyunting pesen e-mail Sugeng rawuh sing dikirim marang anggota anyar sawise ndaftar, nalika ora mbutuhake pasetujonan Administrator.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
jv: Nguripna lan nyunting pesen e-mail sing dikirim marang panganggo sawise ngaktifake akun (nalika administrator ngaktifake akun kanggo user sing uwis ndaftar nang situs mbutuhake pasetujonan administrator).

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
jv: Variabel sing cumawis yaiku: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
