OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: Log out
ka: გამოსვლა
