OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Account
lo: ບັນຊີ
