OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်
