OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Log out
nn: Logg ut

en: Account
nn: Konto
