OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
