OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Profile
ro: Profil

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Account
ro: Cont

en: Machine Name
ro: Nume mașină
