OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: User
se: Geavaheaddji

en: Log out
se: Logge eret

en: Account
se: konto
