OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Account
si: ගිණුම
