OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Profile
sk: Profil

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Account
sk: Účet

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
sk: Zmeniť privítaciu správu, ktorá sa posiela novým členom po registrácií, keď sa vyžaduje schválenie.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
sk: Zmeniť privítaciu správu, ktorá sa posiela novým členom po registrácií, keď sa schválenie nevyžaduje.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
sk: Povoliť a zmeniť spávu, ktorá sa posiela používateľom po aktivácii účtu (v prípade, že administrátor aktivuje účet používateľa, ktorý sa predtým zaregistroval na web s vyžadovaným schvaľovaním).

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sk: Máte k dispozícii tieto premenné: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
