OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Profile
sl: Profil

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Account
sl: Račun
