OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Profile
sq: Profili

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.

en: Log out
sq: Dalja

en: Account
sq: Profili
