OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி

en: Account
ta: கணக்கு
