OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Log out
az: Çıxış
