OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Profile
fi: Profiili

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
fi: Page Manager moduuli ei pystynyt ottamaan käyttöön kontaktia koska jokin muu moduuli ohittaa sen paluukutsulla %callback.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
fi: Muokkaa sähköpostiviestiä, joka lähetetään uusille jäsenille rekisteröitymisen jälkeen kun ylläpidon hyväksyntä vaaditaan.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
fi: Muokkaa sähköpostiviestiä, joka lähetetään uusille jäsenille rekisteröitymisen yhteydessä kun erillistä hyväksyntää ei vaadita.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
fi: Ota käyttöön ja muokkaa käyttäjille käyttäjätilin aktivoinnin yhteydessä lähetettäviä sähköposteja. Viesti lähetetään mikäli sivuston asetukset vaativat että ylläpitäjä aktivoi uudet käyttäjätilit.

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Enter the context type
fi: Syötä kontekstityyppi

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
fi: Tarjolla olevat muuttujat ovat: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: You must select an entity.
fi: Sinun on valittava entiteetti.

en: Invalid entity selected.
fi: Epäkelpo entiteetti valittu.
