OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Realm
lv: Valstība

en: Profile
lv: Profils

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Log out
lv: Iziet

en: Account
lv: Konts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
