OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
