OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Account
mr: खाते
