OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Profile
oc: Perfil

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Account
oc: Compte

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
oc: Lo modul Page Manager es incapable d'activar la pagina de contacte parce qu'un autre modul l'a ja supplanté amb %callback.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
oc: Editatz lo messatge de corrièr electronic de benvenguda enviat als novèls membres un còp s'han enregistrat, quand cal l'aprovacion per part de l'administrator.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
oc: Editatz lo messatge de corrièr electronic de benvenguda enviat als novèls membres un còp enregistrats, quand no cal l'aprovacion per part de l'administrator.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
oc: Activatz e editatz lo messatge de corrièr electronic enviat als utilizaires en activar un compte (quan un administrator activa lo compte d'un utilizaire que ja s'ha enregistrat, en un site en què es requerís d'aprovacion per part de l'administrator).

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Enter the context type
oc: Sasir lo tipe de contèxte

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
oc: Las variablas disponibles son : [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: You must select an entity.
oc: Vos cal causir una entitat.

en: Invalid entity selected.
oc: Entitat causida invalida.
