OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
