OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Profile
ur: پروفائیل

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(
