OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)
