OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Login
de: Anmelden

en: Session closed for %name.
de: Die Sitzung für %name wurde beendet.

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: OpenID Provider
de: OpenID Anbieter
