OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Login
el: Είσοδος

en: Name
el: Όνομα

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...
