OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Login
et: Sisselogimine

en: Name
et: Nimi

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Please wait...
et: Palun oota...
