OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Name
fi: Nimi

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Please wait...
fi: Odota hetki...
