OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: user
lt: narys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..
