OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Login
nl: Inloggen

en: Name
nl: Naam

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Please wait...
nl: Even geduld...
