OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Login
oc: Identificant

en: Name
oc: Nom

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Please wait...
oc: Pacientatz...
