OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Name
pl: Nazwa

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...
