OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Login
ug: كىرىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...
