OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...
