OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།
