OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: user
ca: usuari

en: Login
ca: Entrada

en: Name
ca: Nom

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...
