OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Name
cs: Jméno

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...
