OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी
