OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Login
hr: Prijava

en: Name
hr: Naziv

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...
