OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: user
is: notandi

en: Login
is: Innskráning

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...
