OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Name
sk: Názov

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...
