OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Login
sl: Prijava

en: Name
sl: Ime

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
