OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: user
sv: användare

en: Login
sv: Logga in

en: Name
sv: Namn

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...
