OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Name
ta: பெயர்

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி
