OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: OpenID
te: ఓపెన్ఐడీ
