OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: user
uk: користувач

en: Login
uk: Вхід

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: OpenID Provider
uk: Провайдер OpenID
