OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Name
vi: Tên

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...
