OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Login
af: Gebruiker

en: Name
af: Naam

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
