OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Name
cy: Enw

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: OpenID
cy: IDAgored
